niedziela, 1 marca 2009

"w stronę słońca"

Z góry przepraszam za literówki, ale wylałam sobie dzis na apka troszke kawy i chyba jeszzce nie dosechło od rana. Na szczescie cokolwiek działa. Ze strachu suszyłam go od rana przez cały dzień.

Buszując po znanych mi blogach weszłam kilka dni temu na bloga polki scrapują i zobaczyłam kolejne bo juz 24 wyzwanie. Zwykle nie biorę w takich zabawach udziału bo uważam ze oceny są stronnicze i jesli nie jest sie popularnym w scrapowym kregu to na punkcik nie ma co liczyć.
ale tytuł wyzwania utkwił mi w głowie. Cztery dni nuciła mi sie piosenka zespolu Dwa Plus Jeden " Iść w stronę słońca". Postanowiłam isc za impulsem i przedwczoraj zarwałąm nocke tworzac pierwszy w moim zżyciu LO.
Chyba sie udało bo piosenka jz mi sie od wczoraj ani raz nie zanuciła:

JJeśli podoba se komuś moja praca zapraszam do głosowania na :polki scrapują
tak wyglada pierwszy mój LO4 komentarze:

Bea pisze...

hej!!! nie po to się bierze udział w wyzwaniach by zbierać głosy, ale by tworzyć coś na dany temat i z tego twojego podejścia wynika - ze powinnaś to robić jak najczęściej!!!! PRACA jest rewelacyjna! Piękna kompozycja i szałowo dobrana fota tworzą naprawdę zabawną i oryginalną interpretację tematu! Scrap mi się baaardzo podoba!

bomiel pisze...

Bardzo fajny.

Angeliqa pisze...

dzieki - kofane jestesce

kornelia pisze...

najpierw zajrzałam do Fryne, tam zobaczyłam Twoje dla niej wyróżnienie, zasługuje w całej okazałości :)

a Twój pierwszy scrap jest rewelacyjny!
chciałabym mieć taki debiut.
ale ten już był i taki se ;)

fajnie, że stawiasz czoła!
ja też próbuję...

pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...